نمایش 1–24 از 30 نتیجه

نمایش 9 24 36

کیسه پرکن پودری دو توزین پلاس

کیسه پرکن دو توزین پلاس، از محصولات شرکت ماشین های صنعتی دارا الکترونیک است. این دستگاه در بازار صنعت بسته بندی، به عنوان محصولی با کیفیت و خصوصیات ویژه شناخته می شود. پرکن پودری دو توزین پلاس برای پر کردن مواد شیمیایی، رنگ های پودری، الکترواستاتیک، آرد و سایر محصولات پودری مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه کیسه پرکن پودری تک توزین مدل DFM-P0

پرکن کیسه پودری، محصول شرکت‌ ماشین‌های صنعتی داراالکترونیک است. این دستگاه، از محصولات شناخته شده در بازار صنعت بسته‌بندی محسوب می‌شود. پرکن کیسه پودری اغلب برای پر کردن مواد شیمیایی، رنگ‌های پودری، الکترواستاتیک، آرد و سایر محصولات پودری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دستگاه پرکن پالتی DF-1000m

از دستگاه پرکن پالتی DF-1000m می توان در صنایع مختلف از جمله فرآورده های نفتی و روغنی از جمله روغن موتور خودرو، رنگ و رزین، مواد شیمیایی و مواد غذایی استفاده کرد.

دستگاه پرکن بشکه DF300M

دستگاه پرکن بشکه DF300M در صورتی که شما هم جزو آن دسته از صنعتگرانی می باشید که محصولتان کف ساز و یا دارای ترکیبی است که ممکن است هنگام پرکردن سرریز شود و مایعات تولیدی خود را در بشکه های 220 لیتری استاندارد و به صورت تکی پر می نمایید حتما به یکی از دستگاههای پرکن مایع از ته پرشونده ما نیاز خواهید داشت.

دستگاه پرکن گالن DF-50

! عملکرد دستگاه پرکن گالنی df50 بر اساس سیستم توزین (وزنی) عمل می نماید و می تواند با دقت بسیار بالا در زمان کوتاه گالن های شما را پر کند. این دستگاه برای پر کردن مایعات با ویسکوزیته پایین تا متوسط بسیار مناسب است. از این دستگاه در صنایع مختلف نظیر صنایع رنگ و رزین، صنایع شیمیایی، صنایع نفتی نظیر تولید روغن موتور، صنایع غذایی مانند انواع اسانس و کنسانتره استفاده می شود.

دستگاه پرکن کیسه خوراک دام و طیور و آبزیان

دستگاه پرکن کیسه خوراک دام و طیور و آبزیان محصول شرکت ماشینهای صنعتی داراالکترونیک (عضو گروه صنعتی پند) است. این شرکت، محصولی کامل، با توجه به سالها تجربه و شناخت کامل خود از این صنعت و با اتکا به توانایی های واحد فنی و مهندسی خود ارائه کرده است. اساس دستگاه کیسه پرکن خوراک دام و طیور بر اساس سیستم توزین (وزنی) با دقت بالا بوده که دقت بالاتر این دستگاه را به ارمغان می آورد.

دستگاه پرکن بشکه DF-300

دستگاه پرکن بشکه DF300 در صورتی که شما هم جزو آن دسته از صنعتگرانی می باشید که محصول مایع خود را در بشکه های 220 لیتری استاندارد و به صورت تکی پر می نمایید حتما برای سرعت بیشتر و فرآیند ایمن به این دستگاه نیاز خواهید داشت. از این دستگاه در صنایع مختلف نظیر محصولات نفتی مانند تولید انواع روغن های صنعتی و خودرویی، محصولات بهداشتی، و صنایع غذایی استفاده فراوانی می شود.

دستگاه پرکن گرانولی تک هاپر

دستگاه پرکن گرانولی، به روش ثقلی یا ریزشی فرآیند پر کردن کیسه را انجام می دهد. کاربرد این دستگاه به خصوص در صنایع کشاورزی، صنایع لاستیک، صنایع پلاستیک و شیمیایی به چشم می خورد.

دستگاه پرکن گرانولی دو هاپر

نحوه عملکرد دستگاه پرکن گرانولی دو هاپره نیز بر اساس سیستم توزین (وزنی) است. از این دستگاه برای پر کردن انواع مواد گرانولی درون کیسه استفاده می شود. دستگاه گرانولی دو هاپر کاربرد وسیعی در صنایع مختلف از جمله صنایع خوراک دام و طیور، صنایع لاستیک، صنایع پلاستیک و مواد غذایی دارد.

دستگاه پرکن پودری تک هاپر

پرکن کیسه پودری، محصول شرکت‌ ماشین‌های صنعتی داراالکترونیک است. این دستگاه، از محصولات شناخته شده در بازار صنعت بسته‌بندی محسوب می‌شود. پرکن کیسه پودری اغلب برای پر کردن مواد شیمیایی، رنگ‌های پودری، الکترواستاتیک، آرد و سایر محصولات پودری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دستگاه پرکن پودری دو هاپر

پرکن کیسه پودری، محصول شرکت‌ ماشین‌های صنعتی داراالکترونیک است. این دستگاه، از محصولات شناخته شده در بازار صنعت بسته‌بندی محسوب می‌شود. دستگاه پرکن پودری دو هاپر اغلب برای پر کردن مواد شیمیایی، رنگ‌های پودری، الکترواستاتیک، آرد و سایر محصولات پودری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دستگاه پرکن بیگ بگ گرانول (جامبو بگ گرانولی)

دستگاه پرکن گرانولی بیگ بگ (پر کن پودری کیسه­ های بزرگ) از فناوری پیشرفته بسته بندی گرانولی و بر اساس سیستم توزین استفاده می­کند. پرکن بیگ بگ از دقت و سرعت بالا، آلودگی محیطی کمتر، قابل اعتماد و همچنین عملکرد آسان برخوردار است. این سیستم به خوبی قادر است در کمترین زمان ممکن کیسه های حجیم را پر کرده و کاربرد وسیعی در صنایع پتروشیمی، پلیمر و خوراک دام دارد.

دستگاه پرکن پودری بیگ بگ (جامبو بگ پودری)

دستگاه پرکن پودری بیگ بگ (پر کن پودری کیسه­ های بزرگ) از فناوری پیشرفته بسته بندی پودری بین المللی، دستگاه تغذیه دو مرحله­ای و فناوری جدید پر کردن، انسداد و انتشار گرد و غبار استفاده می­کند. پرکن big bag از دقت و سرعت بالا، آلودگی محیطی کمتر، قابل اعتماد، عملکرد عالی و آسان برخوردار است. پر کردن بدون گرد و غبار، توزین، و بیشتر متراکم شدن کیسه­ ها بصورت خودکار برای افزایش توان عملیاتی و کاهش هزینه­ های فرآیند انجام می­شوند. این دستگاه از فولاد یا فولاد ضد زنگ 304 ساخته شده­ است.

دستگاه پرکن گرانولی بدون هاپر

دستگاه پرکن گرانولی بدون هاپر مانند تمام دستگاه های پرکن کیسه بر اساس سیستم توزین عمل کرده و با دقت بالا کیسه ها را پر می کند. این دستگاه مجهز به کیسه گیر پنوماتیک و کیسه شمار است. دستگاه پرکن گرانولی برای مواد گرانول نظیر خوراک دام ، حبوبات ، پرک ، برنج و . . . کاربرد زیادی دارد.

دستگاه پرکن پودری بدون هاپر

این دستگاه با توجه به نوع مواد پودری و ابعاد مش دسته بندی می شود. دستگاه پرکن پودری برای مواد پودری نظیر آرد، محصولات پتروشیمی، شیمیایی و … بکار رفته و یکی از نکات مهم در این دستگاه میزان چسبندگی پودر است. هنگام  انتخاب دستگاه و طراحی آن باید به این نکته توجه شود.

باسکول 500 کیلوگرم DES-V-500 (75*75)

ترازوی دیجیتال با ظرفیت 500 کیلوگرم به ابعاد (75*75) به دلیل ابعاد و رنج وزنی مناسب برای فروشگاه های مختلف و میادین میوه و تره بار است. کاربرد گسترده در صنایع و کسب و کارهای مختلف از جمله صنایع غذایی، فروشگاهی و کشاورزی از جمله خصوصیات این محصول است.

ترازوی صنعتی 150 کیلوگرم DES-V-150(50*50)

ترازوی دیجیتال 150 کیلوگرم-DES-V-150(50*50) با ظرفیت 150 کیلوگرم شرکت دارا الکترونیک به دلیل ابعاد و رنج وزنی مناسب برای کسب و کارهای فروشگاهی است.

باسکول 300 کیلوگرم DES-V-300(65*65)

ترازوی دیجیتال 300 کیلوگرم به دلیل ابعاد و رنج وزنی مناسب برای کسب و کارهای کوچک تا متوسط مناسب است. کاربرد گسترده این محصول در صنایع و کسب و کارهای مختلف از جمله صنایع غذایی، فروشگاهی و کشاورزی است.

باسکول کفی تمام استیل ظرفیت 3000 کیلوگرم DES-V-SS-3000(150*150)

باسکولت تمام استیل ظرفیت 3000 کیلوگرم شرکت دارا الکترونیک به دلیل جنس استنلس استیل (ضد زنگ) خود و همچنین قابلیت شستشوی آسان کاربرد گسترده ای در صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی و پروتئینی دارد.

باسکولت تمام استیل ظرفیت 500 کیلوگرم DES-V-SS-500(60*60)

باسکولت تمام استیل ظرفیت 500 کیلوگرم با جنس استنلس استیل خود و همچنین قابلیت شستشوی آسان کاربرد گسترده ای در صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی و پروتئینی دارد.

باسکول کفی دیجیتال 5000 کیلوگرم DES-V-5000(150*150)

بی تردید باسکول کفی دیجیتال 150*150 ظرفیت 5000 کیلوگرم شرکت دارا الکترونیک یکی از محصولات کاربردی برای کاربرانی با نیازهای متفاوت می باشد، این محصول تحت استاندارد اجباری سازمان استاندارد ملی ایران می باشد و گستره ظرفیت وزنی و ابعاد کفی آن به حدی است که پاسخگوی طیف وسیعی از نیاز کاربران را به خوبی پاسخگو خواهد بود. این محصول نیز مانند سایر محصولات دارا الکترونیک دارای گواهی نامه OIML و گواهی نامه استاندارد EMC می باشد تا کیفیت را برای کاربران خود تضمین نماید!

برای نمایش محصولات بیشتر به صفحه دسته‌بندی باسکول ما مراجعه فرمایید.

باسکول کفی 3000 کیلوگرم DES-V-3000(150*150)

بی شک شرکت دارا الکترونیک عضو گروه صنعتی پند تولید کننده باسکول کفی دیجیتال خوشنام ترین فعال در صنعت توزین در ایران و منطقه می باشد. تمامی محصولات شرکت داراالکترونیک دارای گواهی نامه OIML می باشد و همچنین این محصول تحت استاندارد اجباری سازمان استاندارد ملی ایران می باشد تا کاربران با اطمینان بالا از این محصول استفاده نمایند. این محصول دارای نمایشگر دیجیتال با فناوری LED می باشد، تمامی اجزای این محصول به صورت ارگونومی طراحی و تولید می گردد.

باسکول کفی 2000 کیلوگرم DES-V-2000(120*120)

باسکول کفی دیجیتال 120*120 ظرفیت 2000 کیلوگرم یکی از محصولات پرطرفدار گروه صنعتی پند می باشد و دارای استاندارد اجباری سازمان استاندارد ملی ایران می باشد، این محصول را به سادگی می توان در صنایع مختلف یافت، دامنه کاربرد آن از فروشگاه های آهن تا مواد غذایی گسترش یافته است، یکی از نقاط بارز آن گواهی نامه OIML سیستم توزین آن می باشد.

باسکول کفی 1500 کیلوگرم DES-V-1500(100*100)

یکی از محصولات پر طرفدار گروه صنعتی پند باسکول کفی دیجیتال می باشد که در صنعت ایران بسیار شناخته شده می باشد، شرکت داراالکترونیک به عنوان بازوی تولیدی گروه پند پیش از این با برند پندتک سالها این محصول را در به بازار عرضه می نمود. باسکول های تولیدی شرکت دارا الکترونیک تحت استاندارد اجباری سازمان استاندارد ملی ایران می باشد.